Actualitate Râmnicenii au ieșit la deszăpezit lexpress 28 ianuarie 2023 0 Dacă ți-a plăcut, distribuie!De la prima oră a dimineții, gospodari din fire, râmnicenii au ieșit la deszăpezit. Și-au luat lopețile și au curățat cu grijă trotuarele de lângă locuințe. Posesorii de autoturisme și-au scos din nămeți mașinile. Nici femeile nu au fugit de lopată ! https://www.lexpress.ro/wp-content/uploads/2023/01/VID-20230128-WA0017.mp4 https://www.lexpress.ro/wp-content/uploads/2023/01/VID-20230128-WA0019.mp4 https://www.lexpress.ro/wp-content/uploads/2023/01/VID-20230128-WA0012.mp4 Post navigation Previous: Vești bune de la Primăria Puiești ! În două ore, traficul pe DJ 202 Râmnicu Sărat – Puiești, ar putea fi reluatNext: Subprefectul Mihail Gabriel Ilie, aflat în concediu medical, a ieșit în teren ! A ajutat la deschiderea DJ 202 Râmnicu Sărat – Puiești și a verificat și activitatea utilajelor de deszăpezire pe DN 2 E85 până la Buzău More Stories Actualitate Parteneriatul de colaborare dintre Municipiul Râmnicu Sărat și USAMV București a fost semnat Mona-Liza Stanciu 18 iunie 2026 0 Actualitate Exercițiu pentru gestionarea efectelor negative produse de cutremur, la fosta Unitate Militară din Râmnicu Sărat Mona-Liza Stanciu 18 iunie 2026 0 Actualitate S-a deschis Centru comunitar integrat în comuna Râmnicelu. Locuitorii beneficiază de servicii medicale și la domiciliu Mona-Liza Stanciu 17 iunie 2026 0 Lasă un răspuns Anulează răspunsulAdresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *Comentariu * Nume * Email * Site web Salvează-mi numele, emailul și site-ul web în acest navigator pentru data viitoare când o să comentez.